Son Haberler

Aylık Arşiv: Mayıs 2016

Bizler Allah’a Karşı Sevgimizi Nasıl Gösteririz?

Allah’a karşı sevgimizi nasıl gösterebiliriz kısaca Allah’a karşı sevgimizi verdiği nimetlere şükrederek gösterebiliriz. Bunun yanında emir ve yasaklarına uyarak, O’nu anarak, O’na layık bir kul olarak ve ibadet ederek gösteririz. Etiket:allaha sevgimizi nasıl gösteririzkuranı kerime sevgimizi nasıl gösteririz Devamını Oku »

Yeni Zelanda’nın Başkenti Neresidir?

Yeni Zelanda’nın başkentinin adı nedir kısaca Güney Büyük Okyanus’da bir ada ülkesi olan Yeni Zelanda ülkesinin başkenti Wellington‘dur. Wellington ülkenin en büyük ikinci yerleşim birimi ve Okyanusya’daki en kalabalık başkenttir. Etiket:yeni zelanda nın başkenti neresidir Devamını Oku »

Saygı İle İlgili Akrostiş Şiir

Saygı İle İlgili Akrostiş Şiir Çalışması Sevgi saygı hoşgörü Ayrı kalmayan üçlü Yerli yerinde davran Güzel geçin herkesle Işıklar saç etrafına Etiket:Saygı ile akrostişsaygı ile ilgili akrostişsaygı ile ilgili akrostiş 5 sınıfsevgi saygı ile asevgi saygı ile akrostiş sözler Devamını Oku »

Müslümanların Son Savunma Savaşı Hangisidir

İslam Devletinin Son Savunma Savaşınının Adı Nedir 627 yılında gerçekleşen Hendek Savaşı Müslümanların son savunma savaşı olmuştur. Bu savaştan sonra hücum eden taraf Müslümanlar olmuştur. Etiket:muslumanlarin son savunma savasimüslümanların son savunma savaşı hangisidirhendek savaşı son savunma savaşı olması yönüyle kurtuluş savaşındaki hangi savaşa benzermüslümanların somüslümanların son savaşmüslümanların ilk savunma savaşı hangisidirkadiks savaşı son savunma savaşı mimuslumanlarin son savunma savasi nedir ... Devamını Oku »

Suudi Arabistan Hangi Kıtada Yer Alır

Suudi Arabistan hangi kıtada bulunur kısaca Arap Yarımadası’nda bulunan en büyük ülke olan Suudi Arabistan ülkesi, Asya kıtasında yer akan bir ülkedir. Etiket:arabistan hangi kıtadasuudi arabistan hangi kıtadasuudi arabistan hangi kıtadadırarap yarımadası hangi kıtadasuudi arabistan hangi kıtada yer alırArabistan hangi kıtada yer alırsuudi arabistan hangi kıtada yer alıyorsuudi arabistan nerede hangi kıtadasuudi arabistan hangi kitalar arasindaSuudi Arabistan hangi kıtadadır kısaca ... Devamını Oku »

Scroll To Top