Son Haberler

Aylık Arşiv: Mayıs 2016

Yeni Zelanda’nın Başkenti Neresidir?

Yeni Zelanda’nın başkentinin adı nedir kısaca Güney Büyük Okyanus’da bir ada ülkesi olan Yeni Zelanda ülkesinin başkenti Wellington‘dur. Wellington ülkenin en büyük ikinci yerleşim birimi ve Okyanusya’daki en kalabalık başkenttir. Etiket:yenı zelanda bas kentyeni zelanda baskentiyeni zelandanin baskenti Devamını Oku »

Müslümanların Son Savunma Savaşı Hangisidir

İslam Devletinin Son Savunma Savaşınının Adı Nedir 627 yılında gerçekleşen Hendek Savaşı Müslümanların son savunma savaşı olmuştur. Bu savaştan sonra hücum eden taraf Müslümanlar olmuştur. Etiket:muslumanlarin son savunma savasimüslümanların son savunma savaşı hangisidir Devamını Oku »

Suudi Arabistan Hangi Kıtada Yer Alır

Suudi Arabistan hangi kıtada bulunur kısaca Arap Yarımadası’nda bulunan en büyük ülke olan Suudi Arabistan ülkesi, Asya kıtasında yer akan bir ülkedir. Etiket:suudi arabistan hangi kıtadaarabistan hangi kıtadaarap yarımadası hangi kıtadadırSuudi Arabistan hangi kıtalar içerisinde yer alırarap yarımadası hangi kıtadaArabistan yarımada kıtaarabistan kıtasısaudi arabia hangi kıtadaarabistan hangi kıtada bulunursuudi arabistan hangi kıtada bulunur Devamını Oku »

Scroll To Top