Son Haberler

Aylık Arşiv: Mayıs 2016

Bizler Allah’a Karşı Sevgimizi Nasıl Gösteririz?

Allah’a karşı sevgimizi nasıl gösterebiliriz kısaca Allah’a karşı sevgimizi verdiği nimetlere şükrederek gösterebiliriz. Bunun yanında emir ve yasaklarına uyarak, O’nu anarak, O’na layık bir kul olarak ve ibadet ederek gösteririz. Etiket:allaha olan sevgimizi nasıl gösteririzallaha sevgimizi nasıl gösteririzkuranı kerime karşı sevgimizi nasıl gösteririzkuranı kerime sevgimizi nasıl gösteririz Devamını Oku »

Yeni Zelanda’nın Başkenti Neresidir?

Yeni Zelanda’nın başkentinin adı nedir kısaca Güney Büyük Okyanus’da bir ada ülkesi olan Yeni Zelanda ülkesinin başkenti Wellington‘dur. Wellington ülkenin en büyük ikinci yerleşim birimi ve Okyanusya’daki en kalabalık başkenttir. Etiket:yeni zelanda nın başkenti neresidir Devamını Oku »

Ahirette Yalnız Müslümanlara Merhamet Eden Anlamındaki Allah’ın İsmi

Ahirette Yalnız Müslümanlara Merhamet Eden Anlamındaki Allah’ın Adı nedir Kısaca Allah’ın Rahîm ism-i şerifi, ahirette yalnız Müslümanlara merhamet eden anlamına gelmektedir. Cevap: Rahîm olacaktır. Etiket:ahirette müslümanlara merhamet eden allahahirette yalnız müslümanlara merhamet eden anlamındaki allahın ismiALLAH düyada bütünyarattıklarına ahirette yalnız mümünlere merhamet edicidir hangi ayettedir Devamını Oku »

Saygı İle İlgili Akrostiş Şiir

Saygı İle İlgili Akrostiş Şiir Çalışması Sevgi saygı hoşgörü Ayrı kalmayan üçlü Yerli yerinde davran Güzel geçin herkesle Işıklar saç etrafına Etiket:saygı ile ilgili akrostişSaygı ile akrostişsaygı ile ilgili akrostiş 5 sınıfsevgi saygı ile asevgi saygı ile akrostiş sözler Devamını Oku »

Bir Kaybolup Bir Görünen Yıldızlar Benim Rabbim Olmaz Sözü Kime Aittir

“Bir Kaybolup Bir Görünen Yıldızlar Benim Rabbim Olamaz” Sözünü Kim Söylemiş Rabbini arayan Peygamber olarak bilinen Hz. İbrahim “Bir Kaybolup Bir Görünen Yıldızlar Benim Rabbim Olmaz” sözünü söylemiştir. Etiket:bir gorunup bir kaybolan ay ve yildizlar benim rabbim olamaz sozunu hangi peygamber soylemistirbir görünüp bir kaybolan yıldızlar benim rabbim olamazbir gorunen bir kaybolan yildizlar benim rabbim olamaz sozleri kime aittir Devamını Oku »

Müslümanların Son Savunma Savaşı Hangisidir

İslam Devletinin Son Savunma Savaşınının Adı Nedir 627 yılında gerçekleşen Hendek Savaşı Müslümanların son savunma savaşı olmuştur. Bu savaştan sonra hücum eden taraf Müslümanlar olmuştur. Etiket:muslumanlarin son savunma savasihendek savaşı son savunma savaşı olması yönüyle kurtuluş savaşındaki hangi savaşa benzermüslümanların son savunma savaşı hangisidirsavunma savaslari nelerdirsavunma savaşi nedirmüslümanların yaptığı son savunma savaşımuslumanlarin son savunma savasinin adi nedirmuslumanlarin son savunma savasi ... Devamını Oku »

Suudi Arabistan Hangi Kıtada Yer Alır

Suudi Arabistan hangi kıtada bulunur kısaca Arap Yarımadası’nda bulunan en büyük ülke olan Suudi Arabistan ülkesi, Asya kıtasında yer akan bir ülkedir. Etiket:arabistan hangi kıtadasuudi arabistan hangi kıtadasuudi arabistan hangi kıtadadırsuudi arabistan hangi kıtada yer alıyorArabistan hangi kıtada yer alırarap yarımadası hangi kıtadasuud hangi kitadsuudi arabistan hangi kıtada yer alırarabistan hangi kıtadadırarabistan hangi kıtada yer alıyor Devamını Oku »

Scroll To Top