Son Haberler

Aylık Arşiv: Nisan 2016

Defans İle İlgili Cümleler

Defans Kelimesi İle İlgili Cümleler Okulumuzun futbol takımı defansif anlamda çok zayıf. Arkadaşlarımla futbol oynarken her zaman defansta kalırım. Defans yapmayı çok iyi bilen bir topçu. Devamını Oku »

Aşık Veysel Yazılarında Genel Olarak Nelere Değinmiştir

Aşık Veysel Şiirlerinde Genel Olarak Hangi Konuları İşlemiştir Aşık Veysel yazılarında genel olarak Cumhuriyet, vatan sevgisi, Kurtuluş Savaşı ruhu, Cumhuriyet’in ilanından sonra yapılan inkılaplar ve yeniliklere yer vermiştir. Etiket:aşık veysel yazılarında genel olarak nelere değinmiştiraşık veysel şatıroğlu yazilarinda genel olarak nelere deginmistiraşık veysel şatıroğlu siirlerinde genel olarak nelere deginmistirasik veysel nelerelaşık veysel şiirlerinde neye değinmişAsik veysel yazilarinda neler deginmisasik veysel yazilarinda ... Devamını Oku »

Rüzgar Somut Mu Soyut Mu?

Rüzgar somut mu soyut mudur kısaca Rüzgarı duyu organlarımızdan derimiz ile algılayabildiğimizden somuttur. Rüzgarlı havalarda tenimizde hissedebiliyoruz. Bu yüzden somuttur. Etiket:rüzgar soyut muRugar somutmu soyutmurüzgar somutmu soyutmuRüzgar somutmudurruzgar soyutmu sokutmu Devamını Oku »

Vakit Kelimesinin Eş Anlamlısı Nedir?

Vakitin eş anlamlısı kısaca Vakit kelimesinin eş anlamlısı zaman kelimesidir. Örnek cümleler Vaktini boş yere harcarsan ilerde pişman olursun. Zamanını boş yere harcarsan ilerde pişman olursun. Etiket:vaktinde kelimesinin eş anlamlısı nedir Devamını Oku »

Scroll To Top